ייעוץ כמקצוע

האם אתה מומחה בתחומך?

למדת הנדסה, משפטים או אולי הקמת חברת סטרט אפ .. יש לך השכלה, ידע וניסיון בתחום מקצועי מסויים? למה לא להפוך את זה למקצוע?! בגפן, אנו רואים ב“ייעוץ” – מקצוע לכל דבר!

ייעוץ כמקצוע הולך וכובש מקום של כבוד בין ענפי המקצועות החופשיים.  אנו מוצאים יותר יועצים שעובדים כפרילנסרים עצמאים או כמועסקים בתוך החברה עצמה. תרומת היועץ באה לידי ביטוי בראיה רחבה, מחוץ לעסק עצמו, של הפירמה, האתגרים מולם היאא עומדת והאפשרויות העומדים לרשותה. היועץ מביא עמו השכלה, ידע וניסיון מקצועי שאותו הוא רותם לטובת החברה המתייעצת.

אחד האתגרים הגדולים של תעשיית הייעוץ והניהול, הוא שכל אחד יכול להגדיר את עצמו בתור יועץ מקצועי ללא קשר לכישורים ולניסיון שלהם. בגפן, אנו עובדים אך ורק עם מומחים מוכחים ובעלי ניסיון מוכר.

יועצי ניהול יכולים לעבוד בתוך שדה המומחיות המקצועי עבור חברת ייעוץ גדולה; הם עשויים להיות אנשי מקצוע ותמיכה עסקית הנותנים ייעוץ בנושאים כגון:  מימון ציבורי, עבודה עם חברות קטנות-בינוניות (SME) או עסק של start-up; היועץ יכול להיות מועסק בתוך הארגון כנושא התפקיד של יועץ פנימי; הוא עשויי להיות מומחה פונקציונלי בתחום ידע וניסיון ספציפי או כללי.

תחומים מוכרים של ייעוץ מקצועי: אסטרטגיה, משאבי אנוש (HR), איכות, טכנולוגיית המידע (IT), שיווק וכספים, משפטים, אדריכלות ועיצוב פנים.

בגפן אנו בגפן אנו מלווים מומחים שרוצים להיות יועצים בתחומם. אנו נעזור בגיבוש אסטרטגיה, בפיתוח תשתיות לעסק, בשיווק, בתמחור, בפיתוח נוכחות אינטרנטית ואפילו באיתור הלקוחות. בנוסף, בן דור מנהלת פורום אינטרנטי ליועצים בתחומי ידע שונים.