גפן ייעוץ עסקי

מעגל הכסף – ייעוץ כמקצוע

האם אתה מומחה בתחומך?

למדת הנדסה, משפטים או אולי הקמת חברת סטרט אפ .. יש לך השכלה, ידע וניסיון בתחום מקצועי מסויים? למה לא להפוך את זה למקצוע?! למה לא להרוויח כסף?!

בגפן, אנו רואים ב“ייעוץ” – מקצוע לכל דבר!

ייעוץ כמקצוע הולך וכובש מקום של כבוד בין ענפי המקצועות החופשיים.  אנו מוצאים יותר יועצים שעובדים כפרילנסרים עצמאים או כמועסקים בתוך החברה עצמה. תרומת היועץ באה לידי ביטוי בראיה רחבה, מחוץ לעסק או לארגון עצמו. היועץ מביא עמו השכלה, ידע וניסיון מקצועי שאותו הוא רותם לטובת החברה המתייעצת.

אחד האתגרים הגדולים של תעשיית הייעוץ והניהול, הוא שכל אחד יכול להגדיר את עצמו בתור יועץ מקצועי ללא קשר לכישורים ולניסיון שלהם. בגפן, אנו עובדים אך ורק עם מומחים מוכחים ובעלי ניסיון מוכר.

יועצי ניהול יכולים לעבוד בתוך שדה המומחיות המקצועי עבור חברת ייעוץ גדולה; הם עשויים להיות אנשי מקצוע ותמיכה עסקית הנותנים ייעוץ בנושאים כגון:  מימון ציבורי, עבודה עם חברות קטנות-בינוניות (SME) או עסק של start-up; היועץ יכול להיות מועסק בתוך הארגון כנושא התפקיד של יועץ פנימי; הוא עשויי להיות מומחה פונקציונלי בתחום ידע וניסיון ספציפי או כללי.

תחומים מוכרים של ייעוץ מקצועי: אסטרטגיה, משאבי אנוש (HR), איכות, טכנולוגיית המידע (IT), שיווק וכספים, משפטים, אדריכלות ועיצוב פנים.

בגפן אנו בגפן אנו מלווים מומחים שרוצים להיות יועצים בתחומם. אנו נעזור בגיבוש אסטרטגיה, בפיתוח תשתיות לעסק, בשיווק, בתמחור, בפיתוח נוכחות אינטרנטית ואפילו באיתור הלקוחות. 

קורס “מעגל הכסף”

היי, זו חיה מגפן יעוץ לעסקים, אם אתה כאן זה אומר שאתה מתעניין בקורס “מעגל הכסף” שלי ורוצה להתחיל להרוויח כסף כיועץ עצמאי.

לפני שאתה ממשיך, הורד את המדריך שלנו בנושא יעוץ כמקצוע.

במידה ונושא היעוץ באמת רלונטי אליך ויש לך ידע וניסיון ששווים כסף בתחום מסויים, אני ממליצה לך לשקול ברצינות להתחיל להרוויח מזה ולהתייחס לידע שלך כמקצוע לכל דבר. 

מה זה בדיוק יעוץ כמקצוע? 
בשוק העבודה המודרני ישנם לא מעט אנשים שלמדו, עבדו וצברו ידע בתחום מקצועי מסויים – מהנדסים לסוגיהם, עורכי דין, אנשי הייטק, אנשי מכירות, עובדים סוציאליים ועוד… מומחים בתחומם שעבדו קשה וצברו ניסיון במשך שנים.


כפי שבוודאי ידוע לך, שוק העבודה היום נמצא במצב אבסורדי. מצד אחד קיימים לא מעט מקצועות בהם לא חסרים עובדים רעבים לעבודה והעסקה ומהצד השני, למצוא מומחים אמיתיים שיכולים לקחת ארגון, עצמאי אחר או עסק גדול, לראות איך הוא עובד וליעץ לייעול תהליכים ושיפור העבודה כמעט ואין.

בדרך כלל יועצים מקפידים להתמחות בתחום מסוים, כגון הנדסה, שירותי בריאות או מכירות קמעונאיות, ליווי אישי ועוד.

יעוץ כמקצוע מבוקש יותר ויותר בארגונים המבקשים לחסוך כסף על ידי הפיכתם ליעילים יותר. על פי המחקרים צפויה עליה בביקוש ליועצים בשנים הקרובות.

בדוק מה אתה יודע לגבי מקצוע הייעוץ והאם גם אתה יכול להיות יועץ מקצועי?

מה אנחנו עושים ומה אני מציעה לך
אנחנו בגפן יעוץ עסקי עוסקים בכל מה שקשור בעידוד יזמות ועסקים כבר למעלה מ-10 שנים באזור ירושלים. היועצים שלנו עזרו למגוון בעלי מקצוע מוכשרים במהלך השנים להפוך את הידע שלהם למקצוע מרוויח. יש כאלו שעושים זאת “מהצד” ומרוויחים עוד כמה אלפי שקלים בחודש ואחרים הצליחו להפוך את זה למקצוע הראשי שלהם, מיתגו את עצמם בתעשייה כמומחים ונהנים מביקוש רב.


עבודת היועץ המקצועי הינה דינמית, קצרת טווח ובדרך כלל משלמת נפלא פשוט בגלל שהערך המסופק הינו משמעותי. 

עם כל זאת, לא פשוט להיות יועץ. צריך לדעת כיצד לגייס לקוחות, להציג ולמתג את עצמך ברמה השיווקית, לנהל מו”מ מול ארגונים, לתמחר את השירותים שלך ועוד. זו הסיבה שבגללה לא כל מומחה יכול או יצליח למתג את עצמו כיועץ ולהרוויח כסף מזה. זה בדיוק מה שאני באופן אישי עזרתי לעשרות קוחות להשיג עבור עצמם בשנים האחרונות. 

בקרוב, אנו מוציאים לדרך קורס מיוחד בנושא יעוץ כמקצוע

 במהלכו קבוצה של אנשי מקצוע או מומחים בתחומם יתכנסו ביחד כדי ללמוד כיצד לקחת את הידע שלהם ולהפוך אותו למקצוע רווחי. 

האם הקורס מתאים לך?
במידה וצברת ניסיון או ידע בכל תחום שיכול לעניין עצמאים אחרים, עסקים, בעלי מקצוע שונים או ארגונים, אני מזמינה אותך באופן חגיגי ליצור איתנו קשר ולבדוק אם הקורס הוא בשבילך. 

אם תמיד הרגשת שיש לך את זה, או שקורה לך הרבה שמבקשים את דעתך, את ההוראות שלך ולמעשה את היעוץ שלך… אני מזמינה אותך לקורס ייחודי שיהפוך את ההשכלה, הידע הניסיון והאינטואיציה שצברת למקצוע מרוויח. 

6 מפגשים, 4 שעות, עד 12 משתתפים בלבד. 

*הקורס מיועד לבעלי השכלה רלוונטית, ניסיון מקצועי, ובעלי אינטלגנציה רגשית גבוהה. ההרשמה לקורס מותנית בראיון אישי. 

נשמע מעניין? הקליקו פה לקריאת הפרטים 

שיהיה המון בהצלחה!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן