גפן ייעוץ עסקי

" אדם חכם יוצר יותר הזדמנויות מאלו שהוא מוצא. "

(פרנסיס בייקון)

אודות

חיה (איימי) בן דור

יועצת עסקית עצמאית מאז שנת 2000. מייסדת המשרד “גפן ייעוץ עסקי”, אחד המשרדים המובילים בירושלים שנותן מענה מקיף לעסקים ולעצמאיים ומתמחה בתחומי השיווק והמסחר הדיגיטלי.

לאורך השנים אני מתמקדת במתן פתרונות יישומיים וקידום כלכלי של העסקים אותם אני מלווה. עד היום עבדתי עם מעל 1,000 בעלי עסקים קטנים ובינוניים בתחומי העיצוב (אופנה, תכשיטים, מתנות וחפצי חן) והמקצועות החופשיים (עו”ד, אדריכלים, מטפלים ויועצים) ואני אחראית לפיתוח עסקי משמעותי של העסקים אותם ליוויתי.

בתחילת הקריירה, ארגנתי ירידים ותערוכות בחו”ל לאומנים ויצרנים בתחומי עיצוב המוצר, יודאיקה ותכשיטים. העברתי קורסים במכון הייצוא והשתתפתי בתערוכות מקצועיות בארה”ב ואירופה. הייתי מחלוצות המסחר המקוון בארץ, היקמתי וניהלתי חנויות ETSY באופן שותף והייתי שותפה לגיבוש האסטרטגיה השיווקית האינטרנטית של מותגים מובילים בתחומי האופנה והתכשיטים. ניהלתי במשך שנים את “מועדון עלמה” בחסות מט”י ש”י, אחת מקבוצות הנטווקינג הממוסדות הראשונות על טהרת הנשים בישראל.

יש לי השכלה אקדמית בתחום החשבונאות ומדעי החברה, ועסקתי במחקר בנושא יזמות נשים, שיווק אינטרנטי, קבלת החלטות ובפסיכולוגיה של הצרכנות במאה ה-21.

 

אני מאמינה שלא מספיק לחלום או לחשוב מה רוצים שיקרה… פשוט צריך לעשות!

המחלקות המיוחדות שלנו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן