שירותים

ייעוץ עסקי

גפן מעניקה שירותי ייעוץ עסקי למגוון רחב של לקוחות בתחומים שונים. בין היתר מוצעים שירותי מיפוי, ניתוח ואבחון הבעיות בעסק, זיהוי הזדמנויות וחוזקות, הצעות לפתרון והכנת תוכניות עבודה. שירותי הייעוץ שלנו מותאמים במיוחד לצרכים של לקוחות קטנים, ומבוססים על ניסיון רב שצברנו בתחום. המטרה העיקרית של השירות היא לאפשר לבעל העסק לשפר את רמת הניהול והשליטהה ולהביא לשיפור משמעותי בכל הפרמטרים הכלכליים והעסקיים.

 בדיקת פוטנציאל עסקי – פיתוח עסקי

אם אתם שוקלים לבצע השקעה, להיכנס לתחום עסקי חדש או לרכוש עסק קיים, מומלץ להתייעץ עם המומחים שלנו, כדי למנוע טעויות יקרות וכדי להבין כיצד אפשר להשביח את הפוטנציאל העסקי של העסק המוצע.
על סמך הידע והניסיון שצברנו ישמח צוות המומחים שלנו לבצע עבורכם בדיקות רִווחיוּת, גיבוש מודל עסקי, ניתוח דוחות כספיים של עסק קיים, סקירת המיקום, סקר שוק ועוד..

 

עזרה עסקית דחופה – ניתוח עסקי

לעתים עסקים נקלעים למצוקה וזקוקים לאבחון מיידי ומהיר, ניתוח ואבחון שיאפשר לשים את האצבע על הבעיות שמהן סובל העסק, כדי למנוע התדרדרות נוספת ולהביא לשיפור המצב. לשם כך פיתחנו בגפן ניתוח עסקי מהיר שמטרתו להחזיר את העסק המתקשה לפסים של צמיחה ורווחיות.

אבחון העסק מבוצע באמצעות ניתוח דוחות רואה חשבון, בדיקת דפי בנק וריאיון עומק עם בעל העסק ועובדיו. הבדיקה כוללת את תזרים המזומנים, עלויות הייצור, תקורה, שיווק ומכירה והוצאות מימון. המטרה היא לבדוק כמה כסף נכנס לעסק בפועל וכמה כסף מרוויח העסק באמת. בסיום האבחון יינתנו הצעות מעשיות וממוקדות הן לפתרון קצר מועד והן למהלך ארוך טווח. יש אפשרותת לגיבוש תוכנית עבודה שנתית.

הניסיון שלנו מלמד כי הרגע שבו הצלחנו לזהות את הבעיות שמעכבות את העסק הוא נקודת המפנה, וממנה יכול העסק לצאת לדרך חדשה.

צור קשר ותראה איך גם העסק שלך יכול להשתנות לטובה ולהרוויח!

 

סדנאות עבודה

צוות הניהול של גפן רכש ניסיון רב בהעברת סדנאות עבודה מקצועיות למגוון רחב של גופים וארגונים. בין היתר מוצעות סדנאות בתחומים הבאים: בידול ושיווק, הגדלת המכירות, הנעת עובדים, ניהול זמן, משא ומתן אפקטיבי, אסטרטגיה שיווקית ועוד.
הסדנאות שלנו מותאמות במיוחד לצרכים של בעלי עסקים והן ממוקדות, מעשיות ויישומיות. סדנה רגילה נמשכת בדרך כלל כשלוש שעות והיא כוללת הרצאה פרונטלית, סימולציות, דפי עבודה והתנסות אישית.

 

הרצאות

מומחי הניהול של גפן מרצים על בסיס קבוע לארגונים, לחברות ולמוסדות אקדמיים מובילים. ההרצאות ניתנות בתחומי הפיננסים ושיווק וניהול העסק הקטן.

לרשימת ההרצאות המלאה >